Кавоварка Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW чорний
Відео 3Фото 6 |
Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW чорний сріблястий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ekspres SIEMENS EQ.6 Plus S500 TE655319RW | 3 130 zł |
Ekspres SIEMENS EQ.6 Plus S500 TE655319RW | 2 999 zł |
Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE655319RW | 3 699 zł |
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 TE655319RW Czarne | 3 576 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW:
- Повністю автоматична програма видалення накипу і очищення системи
Модификації Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW
Ціни на Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.6 plus s500 TE655203RW сріблястий | від 2 799 zł | 16 пропозицій | ||
Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW чорний | від 2 999 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →