Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s800 czarny (TE658209RW)
Zdjęcia 7 |
Siemens EQ.6 plus s800 czarny |
|
W pełni automatyczny ekspres do kawy (ekspres do kawy) do przygotowywania kawy i kawy z mlekiem mlecznych napojów na jego podstawie. Odnosi się do produktów z rodziny Siemens EQ.6 (seria 800), które są zaprojektowane dla wymagających użytkowników. Jest sprzedawany jako produkt górnej części średniej półki cenowej 2019 roku. Różni się użyciem wygodnego i intuicyjnego systemu cyfrowego sterowania z ekranem dotykowym CoffeeSelect Display i wysokiej jakości ekstrakcją z funkcją wstępnego zwilżania dla uzyskania najlepszego smaku.
Warto również zauważyć, wiele ustawień dostosowywania standardowych programów i pełną automatyzację przygotowania kawy z mlekiem mlecznych napojów (z późniejszego szybkiego czyszczenia AutoMilk Clean). Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s800 może gotować proste i podwójne espresso, americano, espresso crema, cappuccino, flat white, latte i latte macchiato. Obsługiwane regulacja objętości, twierdzy i temperatury napojów na wyjściu. Model ten wyposażony jest w automatyczną młynkiem do kawy CeramDrive z trwałe ceramicznego i jest w stanie zapewnić 6 stopni dyspersji mielenia, co bezpośrednio wpływa na smak kawy i pozwala użytkownikowi samodzielnie wybrać preferowaną opcję.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Kup Siemens EQ.6 plus s800 czarny
Wszystkie ceny 12 →Siemens EQ6 Plus S800 TE658209RW TE658509DE | 5 050 zł |
Ekspres SIEMENS EQ.6 Plus S800 TE658209RW | 3 399 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE 658209RW | 3 841 zł |
Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.6 Plus S800 TE658209RW | 3 497 zł |
- System SensoFlow kontroluje temperaturę w celu prawidłowego parzenia kawy
- AromaDouble Shot - przygotowanie napoju o podwójnej mocy bez goryczy
- Automatyczne samooczyszczanie ekspresu po każdym przygotowaniu