Ekspres do kawy De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.S srebrny
Wideo 1Zdjęcia 10 |
De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.S srebrny srebrny szary |
|
Dzbanek do przygotowania maksymalnie 6 filiżanek kawy
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.S srebrny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Używany ekspres do kawy DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.95.S - srebrny | 3 029 zł |
De'Longhi Ekspres automatyczny Dinamica Plus ECAM370.95.S 0132215447 | 3 649 zł |
De'Longhi Dinamica Plus ECAM370.95.S | 3 246 zł |
Ciśnieniowy automatyczny De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.S srebrny AGD | 3 660 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 370.95.S | 3 660 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.S:
- Automatyczne wyłączanie w celu oszczędzania energii
Modyfikacje De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.S
Ceny na De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.S |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.S srebrny | od 3 029 zł | 12 oferty | ||
De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.T szary | od 3 090 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →