Ekspres do kawy De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B czarny
Wideo 26Zdjęcia 6 |
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B czarny |
|
Wielofunkcyjny, stylowy i w pełni zautomatyzowany włoski ekspres do kawy do przygotowywania na jego bazie espresso oraz napojów kawowych i mlecznych. Jest pozycjonowany jako produkt w średniej cenie, oparty na ulepszonej platformie De'Longhi ECAM modelu 2021. Od bardziej przystępnych cenowo modeli różni się cyfrowym systemem sterowania Dinamic z kolorowym 3,5-calowym wyświetlaczem LCD, ulepszoną konstrukcją i w pełni automatycznym spieniaczem do mleka z własnym pojemnikiem na mleko (zwykle przechowywanym osobno, w lodówce).
Wyposażony w zbiornik na wodę o pojemności 1,8 L oraz pojemnik na ziarna 300 g. Solidny automatyczny, stalowy młynek do mielenia szybko przygotuje porcję świeżo zmielonej kawy o wadze od 6 do 14 g, a jego bezdętkowa konstrukcja zapewnia idealną świeżość każdej porcji. Cyfrowy system sterowania umożliwia elastyczną regulację mocy, objętości i temperatury gotowego napoju. Regulowany jest również stopień zmielenia ziaren - w ekspresie De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B zapewniono 13 stopni rozdrobnienia ziaren. Ekspres wyposażony jest w odłączany blok zaparzający marki Delonghi CRF ze wstępnym zwilżaniem, a miłośnicy kawy i napojów mlecznych docenią technologię LatteCrema. Potężny termoblok o mocy 1450 W szybko uruchamia się, a wytrzymała pompa wytwarza ciśnienie robocze 9 bar (maksymalny szczyt do 15 bar).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B czarny
Ekspres DELONGHI Dinamica ECAM 353.75.B | 2 429 zł |
Ekspres DELONGHI Dinamica ECAM 353.75.B ECAM 353.75 CZERŃ | 2 500 zł |
Ekspres ciśnieniowy DELONGHI Dinamica ECAM 353.75.B | 2 630 zł |
Ekspres do kawy De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B Czarne | 2 445 zł |
Modyfikacje De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B
Ceny na De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.W biały | od 3 540 zł | 1 oferta | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B czarny | od 2 429 zł | 6 oferty | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S stal nierdzewna | od 1 967 zł | 19 oferty |