Ekspres do kawy De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B czarny
Zdjęcia 9 |
De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B czarny czarny srebrny |
|
Wprowadzony latem 2022 roku automatyczny ekspres do kawy De'Longhi rozszerzył linię Dinamica, która łączy w sobie ekspresy do kawy średniej klasy dla domu. Urządzenie jest wyposażone w automatyczny spieniacz do mleka LatteCrema oraz wyjmowany zbiornik na mleko. Ten tandem dosłownie za pomocą kilku kliknięć pozwoli Ci przygotować latte macchiato lub cappuccino. Nawiasem mówiąc, wśród maszyn z markowego asortymentu ekspres do kawy jest jednym z najtańszych z takim wyposażeniem.
Do przygotowania możesz użyć zarówno kawy mielonej, jak i ziaren. Wbudowany młynek do kawy może się pochwalić zwiększonym do 300 gram lejem, metalowymi żarnami i 7 stopniami mielenia. Ekspres do kawy De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B zapewnia zestaw komponentów, które sprawdziły się we wczesnych modelach, w tym wyjmowaną jednostkę zaparzającą CRF, która ułatwia konserwację, 15-konną pompę do wysokiej jakości ekstrakcji i przepływ 1450 W.
dzięki termoblokowi, który nie potrzebuje dużo czasu na podgrzanie i przygotowanie napojów. Oprócz 6 programów dla użytkowników dostępne są elastyczne ustawienia, a mianowicie objętość, temperatura i moc napoju, a także gęstość pianki i twardość wody. Do ustawiania parametrów służy dotykowy panel sterowania. Inne cechy warte podkreślenia to zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra i 14-krotny pojemnik na fusy, funkcja samoczyszczenia oraz dostępność nie tylko wersji czarnej, ale również srebrnej (ECAM 350.50.SB).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B czarny
Wszystkie ceny 14 →DeLonghi Dinamica Ekspres do Kawy Czarny 1450W 220V ECAM35050B | 2 785 zł |
Ekspres do kawy Delonghi ECAM 350.50 B Dinamica | 2 034 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica ECAM 350.50.B - czarny | 2 107 zł |
DELONGHI Dinamica ECAM350.50.B | 2 089 zł |
DeLonghi Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 350.50.B | 2 363 zł |
Modyfikacje De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B
Ceny na De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B czarny | od 2 010 zł | 16 oferty | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.SB srebrny | od 1 967 zł | 1 oferta |