Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.31.SB srebrny
Zdjęcia 7 |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.31.SB srebrny |
|
Automatyczny ekspres do kawy De'Longhi, wykonany w srebrnych kolorach, uzupełnił linię Magnifica w 2022 roku. Ten ostatni łączy automatyczne ekspresy do kawy w przystępnym segmencie cenowym i oferuje podstawowy zestaw programów obejmujący najpopularniejsze napoje – espresso, americano i napoje campingowe z nich (dla tego modelu – lungo i podwójne espresso). Dzięki obecności dyszy „panarello” możesz ręcznie ubijać piankę do przygotowywania cappuccino, latte lub innych przepisów na kawę i mleko.
Jako początkowy „surowiec” można użyć zarówno kawy mielonej, jak i ziaren. Wbudowany 250-gramowy młynek do kawy z metalowymi żarnami i 13 ustawieniami mielenia powinien skutecznie obsługiwać ten ostatni. Ekspres De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.31.SB wyposażony jest w autorski termoblok o mocy 1450 W, który zadba o szybkie przygotowanie. Wysokiej jakości pompka 15 barów powinna ujawnić aromat ziaren kawy i sprawić, że napój będzie nasycony.
Dla ułatwienia zarządzania proponuje się intuicyjny panel dotykowy, na którym oprócz wyboru programu można regulować moc (3 poziomy) i objętość napoju. Odległość od dozownika do uchwytu na kubek to 14 cm, więc nawet wysoki kubek zmieści się bez problemu. Inne cechy modelu to obecność zbiornika na wodę o pojemności 1,8 litra, obsługa automatycznego wyłączania i programów serwisowych - czyszczenia i odkamieniania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.31.SB srebrny
Wszystkie ceny 7 →DeLonghi Magnifica ECAM29031SB Automatyczny ekspres do kawy 2w1 18 l | 1 840 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.31.SB - srebrno-czarny | 1 499 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 290.31.SB | 2 302 zł |
DeLonghi Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 290.31.SB | 2 011 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.31.SB | 1 641 zł |
Ekspres ciśnieniowy DELONGHI Magnifica Evo ECAM 290.31.SB | 1 499 zł |
Ekspres ciśneniowy DE LONGHI 0132220047 | 2 329 zł |