Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB srebrny
Zdjęcia 5 |
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB srebrny |
|
Szybki automatyczny ekspres do kawy (ekspres do kawy) do szybkiego przygotowywania espresso, innych rodzajów kawy oraz napojów kawowych i mlecznych. Przeznaczony do pracy z całymi ziarnami i wstępnie mieloną kawą. Nawiązuje do modeli popularnej linii De'Longhi Magnifica z modelu 2019. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej cenie, skoncentrowany na zaspokajaniu potrzeb użytkowników domowych lub małych biur.
Charakteryzuje się stylowym wyglądem zewnętrznym, stosunkowo kompaktowymi wymiarami i zastosowaniem intuicyjnego elektronicznego systemu sterowania. Oprócz zwykłego i podwójnego espresso, ekspres De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB jest w stanie przygotować Americano i Long Black. Za mielenie ziaren odpowiada wbudowany młynek do kawy ze stalowymi żarnami i kontrolowanym stopniem zmielenia (13 wariantów stopnia rozdrobnienia).
System sterowania maszyną pozwala dostosować moc, objętość i temperaturę gotowego napoju. Istnieje ręczna maszyna do cappuccino z nasadką Panarello do spieniania mleka w delikatną piankę mleczną. Wyjmowany zaparzacz CRF można łatwo wyjąć w celu konserwacji i płukania, a trwała włoska pompka wytrzymuje ciśnienie do 15 barów. Termoblok przepływowy o mocy 1450 W minimalizuje czas oczekiwania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB srebrny
DeLonghi Delonghi ECAM25023 DeLonghi Magnifica S Smart ECAM 25023SB tworzy | 1 952 zł |
DeLonghi Magnifica S Smart ECAM250.23.SB | 1 635 zł |
De'Longhi Ekspres automatyczny Magnifica S Smart ECAM250.23.SB 0132213166 | 1 799 zł |
Modyfikacje De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB
Ceny na De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB srebrny | od 1 635 zł | 3 oferty | ||
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB stal nierdzewna | od 1 500 zł | 2 oferty | ||
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.33.TB szary | od 1 799 zł | 1 oferta |