Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB srebrny
Wideo 2Zdjęcia 9 |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB srebrny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB srebrny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi ECAM 29042 TB Magnifica Evo ECAM290.42TB | 1 623 zł |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.42.TB | 1 599 zł |
Ciśnieniowy automatyczny De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB AGDM-EKS-D | 1 623 zł |
Ekspres DELONGHI Magnifica Evo ECAM290.42.TB Tytanowy | 1 623 zł |
Ekspres DELONGHI Magnifica Evo ECAM290.42.TB Tytanowy | 1 623 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →