Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.20.W biały
Wideo 2Zdjęcia 6 |
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.20.W biały |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.20.W biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.20.W - biały | 1 399 zł |
De'Longhi Automatyczny ekspres Magnifica Start ECAM220.20.W 0132220080 | 1 649 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 220.20.W | 1 599 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica S ECAM220.20.W | 1 589 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 220.20.W 1450W | 1 499 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.20.W - biały | 1 399 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 220.20.W 1450W | 1 399 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →