Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.W biały
Zdjęcia 9 |
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.W biały |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De'Longhi Automatyczny ekspres Magnifica PlusECAM320.60.W 0132250016 | 2 999 zł |
DeLonghi Magnifica Plus ECAM 320.60.W Kawa mrożona | 2 799 zł |
DeLonghi Magnifica Plus ECAM 320.60.W Kawa mrożona | 2 999 zł |
Modyfikacje De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.W
Ceny na De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.W biały | od 2 799 zł | 3 oferty | ||
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B czarny | od 2 999 zł | 2 oferty | ||
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G szary | od 2 649 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →