Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB srebrny
Zdjęcia 9 |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB srebrny czarny srebrny |
|
Zadebiutowany latem 2022 roku ekspres De'Longhi to jedno ze starszych rozwiązań linii marki Magnifica. Kluczową różnicą w porównaniu z młodszymi modelami, takimi jak model ECAM 290.31.SB, jest obecność automatycznego spieniacz do mleka LatteCrema. Stworzy stabilną i gęstą piankę do przygotowywania kawy i napojów mlecznych bez ingerencji użytkownika. Kompletny zbiornik na mleko można łatwo wyjąć i umyć w zmywarce.
Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB otrzymał informacyjny dotykowy panel sterowania z możliwością uruchomienia jednego z pięciu proponowanych przepisów jednym kliknięciem. Są to cztery najpopularniejsze napoje kawowe – espresso, americano, latte i cappuccino, a także gorąca woda (np. do zaparzania herbaty). Ponadto za pomocą czujników można regulować moc kawy (trzy stopnie), objętość napoju, uruchamiać tryby serwisowe (samoczyszczenie).
Do przygotowania można użyć już zmielonej kawy lub ziaren. Dostarczony tutaj młynek do kawy mieści 250 gramów i umożliwia regulację stopnia zmielenia. Tutaj zaparzacz można łatwo wyjąć, co ułatwia czyszczenie. Zastosowano sprawdzoną pompę 15 barów i termoblok 1450 W. Pierwszy pomoże wydobyć aromat kawy, a drugi nie sprawi, że będziesz długo czekać na podgrzewanie i przygotowywanie napojów. Zwracamy również uwagę, że oprócz wersji srebrnej w sprzedaży jest również model czarny - ECAM 290.61.B.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB srebrny
Wszystkie ceny 10 →DeLonghi ECAM 29061SB ECAM290.61.SB | 2 252 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB - srebrno-czarny | 1 899 zł |
DeLonghi Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 290.61.SB | 2 119 zł |
EKSPRES CIŚNIENIOWY DO KAWY De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB 1450W | 1 723 zł |
DeLonghi Magnifica Evo ECAM290.61.SB | 1 679 zł |
Modyfikacje De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB
Ceny na De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B czarny | od 1 759 zł | 14 oferty | ||
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB srebrny | od 1 679 zł | 11 oferty |