Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Evo ECAM 293.61.BW brązowy
Zdjęcia 5 |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 293.61.BW brązowy |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Magnifica Evo ECAM 293.61.BW brązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi DeLonghi ECAM29352B MAGNIFICA automatyczny ekspres do kawy czarny | 1 860 zł |
Ciśnieniowy automatyczny De'Longhi Magnifica Evo Milk ECAM 293.52.B czarny | 1 999 zł |
DELONGHI ECAM 29361BW Magnifica Eco Milk ECAM 293.61.BW MAGNIFI | 2 656 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →