Ekspres do kawy De'Longhi Nespresso Vertuo Pop ENV90.Y żółty
Wideo 1Zdjęcia 6 |
De'Longhi Nespresso Vertuo Pop ENV90.Y |
|
Na 5 rozmiarów filiżanek: zimny napój, kubek/kawa, gran lungo, podwójne espresso i espresso przy użyciu 3 różnych rozmiarów kapsułek. Łączność Bluetooth i Wi-Fi zapewnia automatyczne aktualizacje oprogramowania.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Nespresso Vertuo Pop ENV90.Y żółty
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi Nespresso DeLonghi Vertuo Pop Coffee Machine - Mango Yellow ENV90 | 299 zł |
DE LONGHI-NESPRESSO Ekspres na kapsułki DE LONGHI-NESPRESSO ENV90.Y Vertuo | 429 zł |
Ekspres DELONGHI Nespresso Vertuo Pop ENV90.Y | 299 zł |
Ekspres DELONGHI Nespresso Vertuo Pop ENV90.Y | 299 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje De'Longhi Nespresso Vertuo Pop ENV90.Y
Ceny na De'Longhi Nespresso Vertuo Pop ENV90.Y |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Vertuo Pop ENV90.B czarny | od 298 zł | 12 oferty | ||
De'Longhi Nespresso Vertuo Pop ENV90.A granatowy | od 298 zł | 8 oferty | ||
De'Longhi Nespresso Vertuo Pop ENV90.Y żółty | od 298 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →