Ekspres do kawy De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B czarny
Zdjęcia 6 |
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B czarny biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do Kawy Czarny 1400W 240V EN640.B | 1 299 zł |
DE LONGHI-NESPRESSO Ekspres na kapsułki DE LONGHI-NESPRESSO EN640.B Gran L | 1 649 zł |
DeLonghi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B | 1 299 zł |
Ekspres DELONGHI Nespresso Gran Lattissima EN640.B Czarny | 1 299 zł |
Ekspres DELONGHI Nespresso Gran Lattissima EN640.B Czarny | 1 299 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B:
- Automatyczne wyłączanie po 9 minutach
- Pojemnik na 10 zużytych kapsułek
Modyfikacje De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B
Ceny na De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W biały | od 1 427 zł | 6 oferty | ||
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B czarny | od 1 299 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →