Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B czarny
Zdjęcia 7 |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B czarny czarny srebrny |
|
Ekspres De'Longhi 2022 to jeden ze starszych przedstawicieli linii Magnifica, która łączy relatywnie niedrogie automatyczne ekspresy do kawy. Kluczowe cechy modelu to obecność markowego cappuccinatore LatteCrema, który dosłownie bez interwencji użytkownika wytwarza bujną piankę do popularnych napojów mlecznych na bazie espresso. Ponadto ekspres De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B został wyposażony w łatwy do wyjęcia zbiornik na mleko, który można oczyścić z zabrudzeń w zmywarce.
Do wstępnego mielenia ziaren kawy służy wbudowany młynek żarnowy z elastyczną regulacją stopnia mielenia. Do interakcji z urządzeniem proponuje się panel dotykowy, za pomocą którego można między innymi szybko uruchomić jeden z 5 proponowanych programów automatycznych – espresso, cappuccino, MyLatte, Americano oraz gorącą wodę (przydatne np. do herbaty). Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania dwóch porcji napoju naraz, zmiany mocy lub objętości, uruchomienia samooczyszczania urządzenia. Wśród innych cech ekspresu warto wyróżnić wyjmowany zaparzacz, który łatwo opłukać pod bieżącą wodą, pompkę 15 barową oraz termoblok o mocy 1450 W. Ostatnia para zapewnia sprawne odsysanie i wystarczającą wydajność do użytku domowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B czarny
Wszystkie ceny 13 →Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.61.B - czarny | 1 835 zł |
DE LONGHI Ekspres ciśnieniowy DE LONGHI Magnifica Evo ECAM290.61.B Czarny | 2 149 zł |
Ekspres DELONGHI Magnifica Evo ECAM290.61.B Czarny | 1 840 zł |
Ciśnieniowy automatyczny De'Longhi Magnifica Evo Milk ECAM 290.61.B AGDM-E | 1 813 zł |
Ekspres DELONGHI Magnifica Evo ECAM290.61.B Czarny | 1 840 zł |
Modyfikacje De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B
Ceny na De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B czarny | od 1 759 zł | 13 oferty | ||
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB srebrny | od 1 679 zł | 11 oferty |