Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.21.B czarny
Zdjęcia 5 |
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.21.B czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.21.B czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DE LONGHI Ekspres ciśnieniowy DE LONGHI Magnifica Evo ECAM220.21.BG Czarny | 1 649 zł |
Ekspres DELONGHI Magnifica Start ECAM220.21.B | 1 600 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi DeLonghi ECAM 220.21.B Magnifica Start | 1 469 zł |
Ekspres DELONGHI Magnifica Start ECAM220.21.B | 1 600 zł |
DeLonghi ECAM 220.21.B Magnifica Start | 1 512 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →