Ekspres do kawy Philips Series 2300 EP2334/10 czarny
Zdjęcia 7 |
Philips Series 2300 EP2334/10 czarny |
|
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Series 2300 EP2334/10 czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Ekspres do kawy Superautomatyczny EP2334/10 EP233410 | 2 292 zł |
PHILIPS Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP2334/10 Series 2300 Czarno-szary | 1 769 zł |
Philips Series 2300 EP2334 - automatic coffee machine with cappuccinatore | 1 810 zł |
Philips Ekspres ciśnieniowy LatteGo EP2334/10 HKPHIECEP233410 | 1 794 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo Series 2300 EP2334/10 | 2 389 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →