Ekspres do kawy Philips Series 2200 EP2224/10 szary
Zdjęcia 4 |
Philips Series 2200 EP2224/10 szary |
|
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Philips Series 2200 EP2224/10
Ceny na Philips Series 2200 EP2224/10 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 2200 EP2021/40 czarny | od 1 387 zł | 23 oferty | ||
Philips Series 2200 EP2020/10 grafit | od 1 077 zł | 7 oferty | ||
Philips Series 2200 EP2224/10 szary | od 1 501 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →