Ekspres do kawy Philips Senseo Select CSA240/31 beżowy
Zdjęcia 6 |
Philips Senseo Select CSA240/31 beżowy |
|
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Philips Senseo Select CSA240/31
Ceny na Philips Senseo Select CSA240/31 |
---|---|---|---|---|
Philips Senseo Select CSA240/31 beżowy | od 513 zł | 1 oferta | ||
Philips Senseo Select CSA240/20 czarny | od 286 zł | 1 oferta | ||
Philips Senseo Select CSA240/71 granatowy | od 513 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →