Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.70.TB srebrny
Zdjęcia 11 |
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.70.TB srebrny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.70.TB srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Plus ECAM 320.70.TB - tytanowy | 2 999 zł |
De'Longhi Automatyczny ekspres Magnifica PlusECAM320.70.TB 0132250019 | 3 199 zł |
Ekspres DELONGHI Magnifica Plus ECAM320.70.TB Tytanowy | 3 000 zł |
Ekspres DELONGHI Magnifica Plus ECAM320.70.TB Tytanowy ECAM320.70.T | 3 000 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Plus ECAM 320.70.TB - tytanowy | 2 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →