Ekspres do kawy De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B czarny
Wideo 4Zdjęcia 9 |
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B czarny biały czarny |
|
Wielofunkcyjny automatyczny ekspres do kawy do przygotowywania espresso, innych rodzajów kawy na jego bazie oraz napojów kawowych i mlecznych. Jest pozycjonowany jako produkt w średniej cenie z rodziny De'Longhi Eletta z próbki 2020. Od bardziej przystępnych cenowo modeli różni się cyfrowym systemem sterowania z monochromatycznym wyświetlaczem LCD, przyciskami dotykowymi i w pełni automatycznym spieniacz do mleka.
Oprócz gorącej wody i podwójnych porcji ekspres do kawy De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B umożliwia przygotowanie 12 napojów. Sześć z nich uruchamia się jednym kliknięciem z panelu sterowania (espresso, długa espresso, cappuccino, latte macchiato i gorące mleko). Sześć dodatkowych przepisów można wyświetlić w menu dodatkowych napojów: doppio + (mocniejsze espresso), cappuccino + (doppio + cappuccino na bazie), cappuccino mix, latte, flat white, ristretto.
Wyposażony w 2,0 litrowy zbiornik na wodę oraz pojemnik mieszczący do 380 gramów ziaren. Automatyczny młynek o długiej żywotności szybko przygotuje świeżo zmieloną kawę od 6 do 14 gramów. Ta elastyczność w ustawianiu, a także w dostosowywaniu ilości wody używanej do zaparzania, ułatwia zmianę mocy powstałego napoju. Ekspres obsługuje 13 stopni grubości mielenia ziaren i 5 wariantów mocy. Potężny termoblok (1450 W) szybko uruchamia się, a pompa wytwarza ciśnienie robocze 9 barów (maksymalnie 15 barów).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B czarny
Wszystkie ceny 9 →DeLonghi Eletta Evo Ekspres do Kawy Czarny 1450W 36V ECAM 46.860.B | 2 674 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B - czarny | 2 699 zł |
De'Longhi Automatyczny ekspres do kawy Eletta Cappuccino Evo ECAM46.860.B | 2 834 zł |
Ekspres ciśnieniowy DELONGHI Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B | 2 899 zł |
Ciśnieniowy automatyczny De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B AGD | 2 889 zł |
- Tryb oszczędzania energii
- Tryb czuwania
- Wyjmowana tacka ociekowa z pełnym wskazaniem
- Regulacja dozownika do wysokości filiżanki
Modyfikacje De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B
Ceny na De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W biały | od 2 689 zł | 7 oferty | ||
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B czarny | od 2 643 zł | 10 oferty |