Ekspres do kawy Philips Series 4300 EP4341/50 czarny
Zdjęcia 4 |
Philips Series 4300 EP4341/50 czarny |
|
Niezawodny automatyczny ekspres do kawy w 2020 roku do przygotowywania espresso i szerokiej gamy napojów na bazie espresso. Przeznaczony do pracy z kawą ziarnistą i mieloną (w tym z kawą mieloną pakowaną próżniowo). Różni się od modeli niedrogich automatycznym spieniaczem do mleka LatteGo, który ubija mleko w delikatną piankę i podaje je bezpośrednio do filiżanki w optymalnej temperaturze.
Ekspres do kawy Philips EP 4341 jest wyposażony w zintegrowany młynek do kawy z ceramicznymi żarnami i możliwością regulacji stopnia zmielenia (12 wariantów grubości). Wybór napoju i ustawienie parametrów jego przygotowania odbywa się za pomocą intuicyjnego elektronicznego systemu sterowania. Wspomaga zaparzanie zwykłego i podwójnego espresso, ristretto, americano, creme, cappuccino, latte i latte macchiato.
Potrafi też podawać mleczną piankę i gorącą wodę do zaparzania herbaty lub herbat ziołowych. Istnieje możliwość regulacji mocy napoju (5 wariantów), jego temperatury (3 opcje) oraz objętości. Bojler przepływowy o mocy 1500 W oraz wysokiej jakości pompa Ulka Saeco (nominalnie 10, maksymalnie do 15 bar) stwarzają warunki do optymalnej ekstrakcji aromatycznych olejków kawowych. Wyjmowany zaparzacz i spieniacz do mleka LatteGo można łatwo wyczyścić, spłukując pod bieżącą wodą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 4300 EP4341/50 czarny
PHILIPS Ekspres ciśnieniowy PHILIPS Series 4300 LatteGo EP4341/50 Czarny | 2 797 zł |
Philips Philips 4300 Series Automatyczny ekspres do kawy EP4341/50 EP4341/ | 2 997 zł |
Ekspres PHILIPS LatteGo 4300 EP4341/50 EP4341 50 | 2 339 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo EP 4341/50 | 2 879 zł |
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP4341/50 | 2 499 zł |
Modyfikacje Philips Series 4300 EP4341/50
Ceny na Philips Series 4300 EP4341/50 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 4300 EP4343/50 biały | od 2 199 zł | 3 oferty | ||
Philips Series 4300 EP4341/50 czarny | od 2 339 zł | 7 oferty | ||
Philips Series 4300 EP4346/70 grafit | od 2 399 zł | 6 oferty | ||
Philips Series 4300 EP4343/70 srebrny | od 2 299 zł | 4 oferty | ||
Philips Series 4300 EP4349/70 szary | od 2 299 zł | 4 oferty |