Ekspres do kawy SAECO GranAroma SM6585/00 stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
SAECO GranAroma SM6585/00 stal nierdzewna srebrny stal nierdzewna |
|
Wielofunkcyjny i wydajny automatyczny ekspres do kawy z linii GranAroma model 2021. Pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, wyróżnia się możliwością precyzyjnego dostrojenia parametrów procesu parzenia i warunków kawy. Ma elegancki wygląd zewnętrzny z intuicyjnym panelem sterowania i wysokiej jakości kolorowym wyświetlaczem TFT. Oprogramowanie tego modelu zawiera 17 przepisów na przygotowanie espresso i różnych napojów.
Ekspres do kawy Philips Saeco GranAroma SM6585/00 jest w stanie przygotować zwykłe/podwójne espresso, macchiato, lungo, ristretto, americano (dodawanie wody do espresso), śmietankę do kawy, cappuccino, latte, latte macchiato, piankę mleczną i gorącą wodę do zaparzania herbata. Dodatkowo udostępnianych jest 6 profili użytkowników, w których można indywidualnie dostosować rodzaj napoju, jego moc, objętość, temperaturę i stopień zmielenia.
Szybki młynek, wyposażony w wytrzymałe ceramiczne żarna o żywotności 20 000 filiżanek, zapewnia 12 poziomów mielenia. Przygotowanie wszystkich napojów kawowych i mlecznych jest w pełni zautomatyzowane, a technologia LattePerfetto zapewnia tworzenie gęstej i trwałej mlecznej pianki. Solidna i łatwa w utrzymaniu konstrukcja obejmuje wyjmowaną jednostkę zaparzającą, mocny bojler o mocy 1500 W, wysokiej jakości pompę Ulka Saeco wytrzymującą ciśnienie do 15 barów oraz podwójny dozownik, który może obsługiwać szklanki o wysokości do 147 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAECO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAECO.
Kup SAECO GranAroma SM6585/00 stal nierdzewna
SAECO Ekspres ciśnieniowy SAECO GranAroma SM6585/00 Srebrno-czarny | 3 999 zł |
Philips Saeco GranAroma W pełni automatyczny ekspres do kawy SM6585/00 SM6 | 3 999 zł |
Saeco GranAroma SM6585/00 | 3 999 zł |
Philips Saeco GranAroma W pełni automatyczny ekspres do kawy SM6585/00R1 S | 3 200 zł |
Modyfikacje SAECO GranAroma SM6585/00
Ceny na SAECO GranAroma SM6585/00 |
---|---|---|---|---|
SAECO GranAroma SM6582/30 srebrny | od 2 849 zł | 8 oferty | ||
SAECO GranAroma SM6585/00 stal nierdzewna | od 3 200 zł | 4 oferty |