Кавоварка SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00 нержавіюча сталь
Відео 2Фото 5 |
SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00 нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAECO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Saeco Xelsis Deluxe W pełni automatyczny ekspres do kawy SM8785/00 | 4 699 zł |
Saeco Xelsis Deluxe SM8785/00 | 4 799 zł |
Ekspres ciśnieniowy SAECO XELSIS 8785 | 5 511 zł |
Відеоогляди
Модификації SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00
Ціни на SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00 |
---|---|---|---|---|
SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00 нержавіюча сталь | від 4 699 zł | 3 пропозиції | ||
SAECO Xelsis Deluxe SM8782/30 сріблястий | від 4 499 zł | 2 пропозиції | ||
SAECO Xelsis Deluxe SM8780/00 чорний | від 4 285 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →