Ekspres do kawy SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00 stal nierdzewna
Wideo 2Zdjęcia 5 |
SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00 stal nierdzewna |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAECO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAECO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Saeco Xelsis Deluxe W pełni automatyczny ekspres do kawy SM8785/00 | 4 699 zł |
Saeco Xelsis Deluxe SM8785/00 | 4 799 zł |
Ekspres ciśnieniowy SAECO XELSIS 8785 | 5 511 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00
Ceny na SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00 |
---|---|---|---|---|
SAECO Xelsis Deluxe SM8780/00 czarny | od 4 285 zł | 8 oferty | ||
SAECO Xelsis Deluxe SM8782/30 srebrny | od 4 499 zł | 2 oferty | ||
SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00 stal nierdzewna | od 4 699 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →