Ekspres do kawy De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W biały
Wideo 4Zdjęcia 5 |
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W biały biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Elleta Cappuccino Evo ECAM46.860.W | 2 799 zł |
DeLonghi Eletta Cappuccino Evo ECAM46.860.W | 2 689 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W | 2 699 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 46.860.W 1450W | 2 849 zł |
DeLonghi Eletta Cappuccino Evo ECAM46.860.W | 2 999 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W | 2 889 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi 46.860.W + 500g Kawy | 2 889 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W:
- Programowalne czasy włączania i wyłączania
- Tryb oszczędzania energii
- Tryb czuwania
- Wyjmowana tacka ociekowa z pełnym wskazaniem
- Regulacja dozownika do wysokości filiżanki
Modyfikacje De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W
Ceny na De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W biały | od 2 689 zł | 7 oferty | ||
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B czarny | od 2 643 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →