Ekspres do kawy De'Longhi EC 850.M stal nierdzewna
Wideo 7Zdjęcia 5 |
De'Longhi EC 850.M stal nierdzewna |
|
. Prosta i funkcjonalna kawy-ekspres do kawy do użytku profesjonalnego lub użytku domowego. Model może przygotować jak mielonej, jak i pakowany w saszetkach. Zastrzeżony system Autocappuccino i oddzielny pojemnik na mleko pozwalają przygotować wysokiej jakości cappuccino. Między innymi wdrożony system podgrzewania filiżanek.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi EC 850.M stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi EC 850M ekspres do espresso sitko do sitka system spieniania mlek | 1 040 zł |
DeLonghi EC 850.M | 1 043 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi EC 850.M | 2 124 zł |
DeLonghi EC 850.M | 1 169 zł |
Ekspres do kawy De'Longhi EC850 INOX | 1 140 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →