Ekspres do kawy Philips Series 5400 EP5444/90 szary
Zdjęcia 4 |
Philips Series 5400 EP5444/90 szary |
|
Wielofunkcyjny i w pełni automatyczny ekspres do kawy do szybkiego przygotowania espresso i imponującej gamy kaw/kaw i napojów mlecznych na jego bazie. Możesz szybko przygotować espresso, kawę, cappuccino i latte macchiato za naciśnięciem jednego przycisku. Ustawiony jako produkt średniej półki cenowej w 2021 roku, przeznaczony do użytku w domowej lub małej kuchni biurowej. Wyposażony w intuicyjny cyfrowy system sterowania z kolorowym wyświetlaczem TFT i automatyczny spieniacz do mleka LatteGo.
Oprócz powyższych napojów ekspres do kawy Philips EP 5444 jest w stanie szybko przygotować: ristretto, lungo, americano, kawę śmietankową, cappuccino, latte macchiato, flat white, ciepłą wodę do zaparzania herbaty i podgrzania mleka. Wspomaga regulację mocy napoju (5 poziomów), objętości i temperatury kawy (3 opcje). Ekspres wyposażony jest w automatyczny młynek z trwałymi ceramicznymi żarnami i kontrolowaną grubością mielenia (12 poziomów). Mocny, natychmiastowy termoblok grzewczy (1500 W) i wysokiej jakości pompa zaprojektowana na maksymalne ciśnienie do 15 barów zapewniają szybkie gotowanie i wysoki stopień ekstrakcji. Może obsługiwać wysokie kubki (do 145 mm). Ładunek ziaren (275 g) i wody (1,8 l wody) wystarczy do zaparzenia 30-35 standardowych porcji espresso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 5400 EP5444/90 szary
Wszystkie ceny 8 →Philips EP5444/90 ekspres do kawy 18 l | 4 088 zł |
PHILIPS Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP4449/70 LatteGo Czarno-srebrny | 3 099 zł |
Philips Philips 5400 Series Automatyczny ekspres do kawy EP5444/90 EP5444/ | 3 199 zł |
PHILIPS, Ekspres automatyczny 5400 EP5444/50 LatteGo | 4 472 zł |
Philips Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP5444/90 LatteGo | 3 273 zł |
Modyfikacje Philips Series 5400 EP5444/90
Ceny na Philips Series 5400 EP5444/90 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 5400 EP5443/90 biały | od 3 413 zł | 7 oferty | ||
Philips Series 5400 EP5447/90 chrom | od 2 799 zł | 3 oferty | ||
Philips Series 5400 EP5441/50 czarny | od 2 999 zł | 6 oferty | ||
Philips Series 5400 EP5446/70 srebrny | od 2 699 zł | 2 oferty | ||
Philips Series 5400 EP5444/90 szary | od 2 989 zł | 9 oferty |