Ceny na Philips Series 5400 EP5444/90 szary
Zdjęcia 4 | od 3 033 do 4 090 zł Wielofunkcyjny i w pełni automatyczny ekspres do kawy do szybkiego przygotowania espresso i imponującej gamy kaw/kaw i napojów mlecznych na jego bazie. Możesz szybko przygotować espresso, kawę, cappuccino i latte macchiato za naciśnięciem jednego przycisku. Ustawiony jako produkt średniej półki cenowej w 2021 roku, przeznaczony do użytku w domowej lub małej kuchni biurowej. Wyposażony w intuicyjny cyfrowy system sterowania z kolorowym wyświetlaczem TFT i automatyczny spieniacz do mleka LatteGo. Oprócz powyższych napojów ekspres do kawy Philips EP 5444 jest w stanie szybko przygotować: ristretto, lungo, americano, kawę śmietankową, cappuccino, latte macchiato, flat white, ciepłą wodę do zaparzania herbaty i podgrzania mleka. Wspomaga regulację mocy napoju (5 poziomów), objętości i temperatu...ry kawy (3 opcje). Ekspres wyposażony jest w automatyczny młynek z trwałymi ceramicznymi żarnami i kontrolowaną grubością mielenia (12 poziomów). Mocny, natychmiastowy termoblok grzewczy (1500 W) i wysokiej jakości pompa zaprojektowana na maksymalne ciśnienie do 15 barów zapewniają szybkie gotowanie i wysoki stopień ekstrakcji. Może obsługiwać wysokie kubki (do 145 mm). Ładunek ziaren (275 g) i wody (1,8 l wody) wystarczy do zaparzenia 30-35 standardowych porcji espresso. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips EP5444/90 ekspres do kawy 18 l | 4 090 zł |
PHILIPS Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP4449/70 LatteGo Czarno-srebrny | 3 099 zł |
Philips Philips 5400 Series Automatyczny ekspres do kawy EP5444/90 EP5444/ | 3 199 zł |
Philips Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP5444/90 LatteGo | 3 273 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo EP5444/90 | 3 033 zł |
Philips Philips 5400 Series Automatyczny ekspres do kawy EP5444/50 EP5444/ | 3 149 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!