Ekspres do kawy Philips L'Or Barista LM9012/40 granatowy
Zdjęcia 4 |
Philips L'Or Barista LM9012/40 granatowy |
|
Kompatybilny ze standardowymi pojedynczymi kapsułkami L'OR Espresso, podwójnymi kapsułkami L'OR Barista i kapsułkami Nespresso. System Dual Capsule Recognition automatycznie rozpoznaje rozmiar kapsułki i wybiera żądane ustawienia.
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips L'Or Barista LM9012/40 granatowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Ekspres do kawy LOr Barista LM9012/40 podwójny ekspres do kawy PHI | 569 zł |
Emaga Czajnik Philips Lor 1450 W 1,1 L | 409 zł |
Ekspres do kawy Philips LM9012/40 | 399 zł |
PHILIPS LOr Barista LM9012/40 podwójny ekspres do kawy - Emerald Intenso S | 582 zł |
Modyfikacje Philips L'Or Barista LM9012/40
Ceny na Philips L'Or Barista LM9012/40 |
---|---|---|---|---|
Philips L'Or Barista LM9012/50 bordowy | od 236 zł | 2 oferty | ||
Philips L'Or Barista LM9012/60 czarny | od 190 zł | 3 oferty | ||
Philips L'Or Barista LM9012/20 grafit | od 379 zł | 2 oferty | ||
Philips L'Or Barista LM9012/40 granatowy | od 399 zł | 4 oferty | ||
Philips L'Or Barista LM9012/00 kość słoniowa | od 1 523 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →