Ekspres do kawy Melitta LatteSelect F63/0-201 srebrny
Wideo 2Zdjęcia 20 |
Melitta LatteSelect F63/0-201 srebrny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta LatteSelect F63/0-201 srebrny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta Latteselect F63/0-201 - ekspres do kawy - srebrny | 3 487 zł |
Melitta LatteSelect srebrno-czarny F63/0-201 | 3 487 zł |
Melitta LatteSelect Srebrno-Czarny - Ekspres ciśnieniowy 6771332 | 3 999 zł |
Melitta Melitta LatteSelect Ekspres ciśnieniowy | 4 559 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →