Ekspres do kawy SAECO GranAroma SM6582/30 srebrny
Zdjęcia 6 |
SAECO GranAroma SM6582/30 srebrny srebrny stal nierdzewna |
|
Funkcja DoubleShot - podwójna intensywność kawy. Regulacja objętości pianki mlecznej.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAECO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAECO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAECO GranAroma SM6582/30 srebrny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Saeco GranAroma W pełni automatyczny ekspres do kawy SM6582/10 SM6 | 3 999 zł |
Ekspres SAECO GranAroma SM6582/10 Szary | 3 400 zł |
Ekspres SAECO GranAroma SM6582/30 Srebrny SM6582 30 | 3 400 zł |
Philips Saeco GranAroma W pełni automatyczny ekspres do kawy SM6582/10R1 S | 3 468 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje SAECO GranAroma SM6582/30
Ceny na SAECO GranAroma SM6582/30 |
---|---|---|---|---|
SAECO GranAroma SM6582/30 srebrny | od 2 849 zł | 8 oferty | ||
SAECO GranAroma SM6585/00 stal nierdzewna | od 3 200 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →