Ekspres do kawy SAECO Xelsis Suprema SM8889/00 szary
Wideo 2Zdjęcia 11 |
SAECO Xelsis Suprema SM8889/00 szary Xelsisprogram własnycappuccino automatmłynek do kawypojemnik na mlekopodgrzewaniesterowanie przez Internet stal nierdzewna szary |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAECO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAECO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAECO Xelsis Suprema SM8889/00 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAECO Ekspres ciśnieniowy SAECO SM8889/00 Xelsis Suprema Srebrny | 6 399 zł |
Philips Saeco Xelsis Suprema W pełni automatyczny ekspres do kawy SM8889/0 | 6 399 zł |
Philips Saeco Xelsis Suprema W pełni automatyczny ekspres do kawy SM8889/0 | 6 527 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SAECO Xelsis Suprema SM8889/00
Ceny na SAECO Xelsis Suprema SM8889/00 |
---|---|---|---|---|
SAECO Xelsis Suprema SM8885/00 stal nierdzewna | od 5 699 zł | 4 oferty | ||
SAECO Xelsis Suprema SM8889/00 szary | od 6 399 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →