Ekspres do kawy SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10 grafit
Wideo 1Zdjęcia 9 |
SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10 grafit |
|
Wbudowane Wi-Fi.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAECO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAECO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10 grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Saeco GranAroma Deluxe W pełni automatyczny ekspres do kawy SM6682 | 4 199 zł |
Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10 | 3 888 zł |
Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10 | 4 199 zł |
Philips Saeco GranAroma Deluxe W pełni automatyczny ekspres do kawy SM6682 | 3 514 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10
Ceny na SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10 |
---|---|---|---|---|
SAECO GranAroma Deluxe SM6680/00 czarny | od 3 799 zł | 4 oferty | ||
SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10 grafit | od 3 514 zł | 4 oferty | ||
SAECO GranAroma Deluxe SM6685/00 stal nierdzewna | od 2 507 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →