Ekspres do kawy SAECO GranAroma SM6580/10 szary
Wideo 2Zdjęcia 7 |
SAECO GranAroma SM6580/10 szary |
|
Funkcja DoubleShot - podwójna intensywność kawy. Regulacja objętości pianki mlecznej.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAECO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAECO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAECO GranAroma SM6580/10 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAECO Ekspres ciśnieniowy SAECO GranAroma SM6580/10 Ciemnoszary | 3 299 zł |
Philips Saeco GranAroma W pełni automatyczny ekspres do kawy SM6580/10 SM6 | 3 299 zł |
Philips Saeco GranAroma W pełni automatyczny ekspres do kawy SM6580/10R1 S | 3 365 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SAECO GranAroma SM6580/10
Ceny na SAECO GranAroma SM6580/10 |
---|---|---|---|---|
SAECO GranAroma SM6580/20 biały | od 2 681 zł | 8 oferty | ||
SAECO GranAroma SM6580/00 czarny | od 2 990 zł | 6 oferty | ||
SAECO GranAroma SM6580/10 szary | od 3 299 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →