Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista T Smart F83/0-102 czarny
Zdjęcia 4 |
Melitta Caffeo Barista T Smart F83/0-102 czarny czarny stal nierdzewna |
|
W pełni zautomatyzowany ekspres premium z technologią IntenseAroma, zaawansowanym systemem sterowania i dwukomorowym pojemnikiem na ziarna (dwa rodzaje ziaren do różnych napojów). Posiada imponujący wybór programów gotowania (18 sztuk) oraz wiele ustawień ręcznych. Może pracować zarówno z kawą ziarnistą, jak i mieloną. Przeznaczony do przygotowywania wysokiej jakości espresso i napojów na jego bazie (double espresso, americano, lungo espresso, ristretto, long black, kawa kremowa).
Dzięki automatycznemu cappuccinatore jest w stanie przygotować szeroką gamę napojów kawowych i mlecznych (cappuccino, latte, latte macchiato, flat white, espresso macchiato, cafe au lait). Potrafi przygotować ciepłe mleko i gorącą wodę do zaparzania wszelkiego rodzaju herbat i preparatów ziołowych. Należy do linii Barista T Smart 2019, której produkty skierowane są do wymagających użytkowników i obsługują zdalne sterowanie ze smartfona poprzez bezprzewodowy interfejs Bluetooth.
Wyposażony w cyfrowy system sterowania, który umożliwia regulację stopnia zmielenia ziaren wbudowanego stalowego młynka żarnowego (5 pozycji), temperatury (3 pozycje), mocy napoju (5 pozycji) oraz jego objętości w w zakresie od 25 do 225 ml. Istnieje możliwość zapisania 4 receptur użytkownika. Dzięki wyjmowanej jednostce zaparzającej jest prosty i łatwy w utrzymaniu. Posiada program do czyszczenia wbudowanego systemu mleka parą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Kup Melitta Caffeo Barista T Smart F83/0-102 czarny
Wszystkie ceny 21 →Melitta F83/0-102 Barista T Smart ekspres do kawy 1450 W 18 litra czarny C | 5 758 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta Caffeo Barista T Smart F83/0-101 - srebrny | 3 389 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta Barista T F83/0-102 | 3 599 zł |
Melitta Barista T Smart Srebrny - Ekspres ciśnieniowy 6761413 | 4 499 zł |
Melitta Melitta Barista T Smart Ekspres ciśnieniowy | 5 984 zł |
Życie bez zmartwień
Melitta Caffeo Barista T Smart F83/0-102 to w pełni automatyczny ekspres do kawy z przemyślanym systemem sterowania i prostą obsługą, który pozwoli Ci bezproblemowo przygotować pyszną kawę każdego dnia. Panel główny z przyciskami dotykowymi reaguje na lekkie dotknięcia, nie boi się mokrych dłoni, a na wyświetlaczu wyświetlane są szczegółowe informacje. Za pomocą suwaków szybko dostosujesz objętość i moc napoju, a także proporcje kawy i mleka. Ekspres jest w pełni konfigurowalny według życzeń użytkownika. w konstrukcji przewidziano wyjmowane pojemniki na wodę i mleko.
Melitta Caffeo Barista T Smart F83 / 0-102 jest bezpretensjonalna w utrzymaniu. Tackę ociekową i fusy można łatwo wyjąć i wyczyścić. Wyjmowany moduł zaparzania można szybko przepłukać pod bieżącą wodą, co zapewnia higieniczny i wydajny proces. Wszystkie obwody wewnętrzne są oczyszczane parą i automatycznie oczyszczane z mleka, kawy i ewentualnego kamienia.
Na szczególną uwagę zasługuje funkcja zdalnego sterowania za pomocą smartfona. Połączenie odbywa się poprzez Bluetooth w odległości około 10 m, co w zupełności wystarczy w mieszkaniu i małym domu. W aplikacji możesz wybierać standardowe napoje, tworzyć i zapisywać indywidualne preparaty.
Właściwa kawa każdego dnia
Melitta Caffeo Barista wie, jak prawidłowo przygotować cappuccino. W przeciwieństwie do wielu ekspresów do kawy zastosowano tu technologię mieszania – najpierw przygotowuje się espresso, a następnie dodaje się przygotowaną w cappuccinatore piankę mleczną. Ten ostatni okazuje się nasycony i miękki, długo zachowuje swoją strukturę, nie osiada.
Pojemnik na ziarna kawy podzielony jest na dwa bloki i umożliwia wybór rodzaju kawy do przygotowania różnych rodzajów napojów za pomocą mechanicznego przełącznika. A wybór jest bardzo szeroki. Do dyspozycji użytkownika oddano 18 różnych przepisów, w tym kilka rodzajów espresso i latte, a także americano, kawę śmietankową, gorące mleko i Long Black. Jednostka nalewająca posiada dwie chromowane wylewki i posiada regulowaną wysokość, dzięki czemu możesz przygotować dwa identyczne napoje jednocześnie, naciskając jeden przycisk. Technologia IntenseAroma w pełni ujawnia walory smakowe ziaren i kawy mielonej poprzez wstępną obróbkę ziaren.
- Regulowana wysokość wylewki kawy
- Tryb oszczędzania energii
Modyfikacje Melitta Caffeo Barista T Smart F83/0-102
Ceny na Melitta Caffeo Barista T Smart F83/0-102 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Barista T Smart F83/0-102 czarny | od 2 899 zł | 21 oferta | ||
Melitta Caffeo Barista T Smart F84/0-100 stal nierdzewna | od 3 699 zł | 6 oferty |