Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW srebrny
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW srebrny srebrny szary |
|
Wydajny automatyczny ekspres do kawy do przygotowywania espresso, a także opartych na nim napojów kawowych i kawowo-mlecznych. Odnosi się do produktów z rodziny pre-top Siemens EQ.6 Seria 700 modelu 2018. Pozycjonowany jako produkt z wyższej półki dla wymagających użytkowników, którzy często zaparzają podwójne espresso lub cappuccino. Wyróżnia się zastosowaniem zaawansowanego technologicznie cyfrowego systemu sterowania CoffeeSelect Display z jasnym ekranem dotykowym, dużą liczbą różnych ustawień, wysokiej jakości automatyzacją przygotowywania napojów kawowych i mlecznych oraz możliwością jednoczesnego zaparzenia dwóch filiżanek kawy cappuccino.
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW można zaprogramować do przygotowywania espresso (pojedynczego i podwójnego), kawy śmietankowej, cappuccino, latte i latte macchiato. Obsługiwana jest regulacja objętości, mocy i temperatury napojów. CeramDrive to młynek ceramiczny, który miele ziarna kawy do idealnie jednolitej konsystencji, odsłaniając jej aromat. Możliwa jest również praca z kawą wstępnie mieloną.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Kup Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW srebrny
Używany ekspres ciśnieniowy Siemens EQ6 plus s700 TE657313RW | 3 348 zł |
Ekspres SIEMENS EQ.6 Plus S700 TE657313RW | 3 350 zł |
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 TE657313RW INOX | 3 844 zł |
- W pełni automatyczny program odkamieniania i oczyszczania systemu
Modyfikacje Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW
Ceny na Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW srebrny | od 3 348 zł | 4 oferty | ||
Siemens EQ.6 plus s700 TE657319RW szary | od 3 489 zł | 12 oferty |