Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s400 czarny (TE654319RW)
Zdjęcia 6 |
Siemens EQ.6 plus s400 czarny |
|
AromaDouble Shot - przygotowanie napoju o podwójnej mocy
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Siemens EQ.6 plus s400 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Siemens Ekspres ciśnieniowy TE654319RW HKSIEECTE654319 | 3 262 zł |
Siemens EQ.6 plus s400 TE654319RW | 3 198 zł |
Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.6 plus s400 TE654319RW Sapphire black metal | 3 299 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy TE654319RW 128729 | 3 839 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy TE654319RW 128729 | 3 262 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Siemens EQ.6 plus s400:
- W pełni automatyczny program odkamieniania i oczyszczania systemu
PolecamyPorównaj w tabeli →