Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW czarny
Zdjęcia 5 |
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW czarny |
|
AromaDouble Shot - przygotowanie napoju o podwójnej mocy
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW:
- W pełni automatyczny program odkamieniania i oczyszczania systemu
Modyfikacje Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW
Ceny na Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW czarny | od 3 100 zł | 2 oferty | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW srebrny | od 2 549 zł | 12 oferty | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW szary | od 2 859 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →