Ekspres do kawy Melitta Caffeo Solo E950-101 stal nierdzewna
Wideo 5Zdjęcia 15 |
Melitta Caffeo Solo E950-101 stal nierdzewna |
|
Model E950-222 elementy sterowania i dozownik do kawy malowane na kolor czarny.
. Model wyróżnia się przede wszystkim eleganckim wyglądem. Urządzenie może pochwalić się wbudowanym młynkiem do kawy z trzech stopni mielenia i wyświetlacz ze wskaźnikiem pracy ekspresy do kawy. Panel sterowania pozwala na regulację objętości porcji. Możliwość jednoczesnego przygotowania dwóch porcji, a także system podgrzewania filiżanek przed przygotowaniem kawy.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Caffeo Solo E950-101 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta Caffeo Solo - ekspres do kawy - czarny | 1 434 zł |
Melitta Melitta Solo Ekspres ciśnieniowy | 1 937 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta Caffeo Solo E950-101 | 1 418 zł |
Ekspres ciśnieniowy MELITTA Solo E950-101 | 1 418 zł |
Melitta Ekspres do kawy SOLO - Czarny E950-101 | 1 499 zł |
Ekspres do kawy Melitta SOLO czarny | 1 499 zł |
Ekspres ciśneniowy MELITTA Caffeo Solo Czarny | 1 518 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Melitta Caffeo Solo E950-101:
- Dozownik kawy o regulowanej wysokości
- Tryb oszczędzania energii
Modyfikacje Melitta Caffeo Solo E950-101
Ceny na Melitta Caffeo Solo E950-101 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Solo E950-666 chrom | od 2 278 zł |
Melitta Caffeo Solo E950-222 czarny | od 1 391 zł | 5 oferty | ||
Melitta Caffeo Solo E950-333 grafit | od 1 499 zł | 3 oferty | ||
Melitta Caffeo Solo E950-103 srebrny | od 1 469 zł | 9 oferty | ||
Melitta Caffeo Solo E950-101 stal nierdzewna | od 1 418 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →