Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista T Smart F84/0-100 stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
Melitta Caffeo Barista T Smart F84/0-100 stal nierdzewna czarny stal nierdzewna |
|
W pełni automatyczny ekspres do kawy z opatentowaną technologią IntenseAroma dla optymalnej ekstrakcji, dwukomorowym pojemnikiem na ziarna kawy (dwa rodzaje, 2x135 g) i cyfrowym systemem sterowania. Oferuje szeroki wybór gotowych programów, co zapewnia 18 różnych napojów. Może współpracować zarówno z kawą ziarnistą, jak i mieloną. Przeznaczony do przygotowania wysokiej jakości espresso i napojów na jego bazie (americano, espresso lungo, espresso macchiato, ristretto, kawę crema, long black).
Dzięki automatycznemu spieniaczu szybko ekspres potrafi szybko przygotowywać napoje kawowo-mleczne (cappuccino, latte, latte macchiato, flat white, espresso macchiato, café au lait), a także przygotowuje podgrzane mleko i gorącą wodę, które można wykorzystać do zaparzania herbaty. Model z topowej linii Caffeo Barista T Smart roku 2019, której produkty są skierowane do wymagających użytkowników. System sterowania pozwala na regulację stopnia zmielenia ziaren wbudowanym stalowym młynkiem (5 stopni), temperatury gotowego napoju (3 stopnie), mocy napoju (5 stopni) oraz jego końcowej objętości (od 25 do 225 ml). Zintegrowany moduł interfejsu Bluetooth umożliwia zdalne sterowanie ekspresem ze smartfona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Kup Melitta Caffeo Barista T Smart F84/0-100 stal nierdzewna
Melitta Barista Smart T wolnostojący ekspres do espresso 18 l czarny stal | 6 059 zł |
Melitta Melitta Barista T Smart Stal nierdzewna Ekspres ciśnieniowy | 5 129 zł |
Melitta Barista T Smart Stal nierdzewna - Ekspres ciśnieniowy 6761414 | 4 499 zł |
Ekspres ciśnieniowy MELITTA Barista T Smart F84/0-100 | 4 099 zł |
Ekspres do kawy Melitta BARISTA T SMART STAL NIERDZEWNA F84/0-100 | 3 699 zł |
- Regulowana wysokość wylewki kawy
- Tryb oszczędzania energii
Modyfikacje Melitta Caffeo Barista T Smart F84/0-100
Ceny na Melitta Caffeo Barista T Smart F84/0-100 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Barista T Smart F83/0-102 czarny | od 2 899 zł | 21 oferta | ||
Melitta Caffeo Barista T Smart F84/0-100 stal nierdzewna | od 3 699 zł | 6 oferty |