Ekspres do kawy Melitta Easy Therm II
Zdjęcia 9 |
Melitta Easy Therm II |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Easy Therm II
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta 1023-05 Easy Therm II Ekspres Przelewowy 1050 W 1 L Biały | 169 zł |
Melitta Ekspres przelewowy Melitta EASY THERM II WHITE | 183 zł |
Ekspres przelewowy Melitta Easy II Therm 1023-06 Czarny | 254 zł |
Melitta 1023-06 Easy Therm Drip Coffee Maker Czarny One Size / EU Plug | 271 zł |
Melitta 1023-08 EasyTop Therm Przelewowy ekspres do kawy stal nierdzewna t | 177 zł |
Ekspres przelewowy Melitta Easy II Therm 1023-08 Srebrny | 385 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →