Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista TS Smart F86/0-100 stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Melitta Caffeo Barista TS Smart F86/0-100 stal nierdzewna |
|
W pełni automatyczna niemiecka ekspres do kawy klasy premium z unikalną technologią IntenseAroma, zaawansowany technologicznie system sterowania i dwie komory pojemnika na ziarna kawy (dwa rodzaje ziaren dla różnych napojów przechowywane są w dwóch oddzielnych zbiornikach). Dotyczy modeli serii Barista TS Smart 2019 roku, której produkty skierowane do wymagających użytkowników i obsługuje zdalne sterowanie ze smartfona za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.
Wyróżnia się imponującym wyborem programów gotowania (21 szt.) i wiele ustawień ręcznych. Jest w stanie efektywnie pracować zarówno z zbożowych, jak i mielonej kawy. Jest przeznaczony do przygotowywania kawy i napojów na jego podstawie (podwójne espresso, americano, ristretto, espresso, lungo, espresso dopio, long black, espresso crema). Dzięki w pełni automatycznemu spieniaczu jest w stanie tworzyć duży wybór kawy z mlekiem napojów z mlekiem (cappuccino, latte, latte macchiato, espresso macchiato, flat white, itp).
Również ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista TS Smart F86/0-100 w stanie przygotować grzane mleko i ciepłą wodę do parzenia każdego rodzaju herbaty i ziołowe opłat. Wyposażona jest w cyfrowy system sterowania, który pozwala dostosować stopień zmielenia ziaren kawy wbudowanej stali żarnowy młynkiem do kawy (5 stopni), temperaturę (3 stopnie), intensywność napoju (5 stopni) i jego zakres w zakresie od 25 do 225 ml. Istnieje możliwość, aby zapisać 8 własnych przepisów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Kup Melitta Caffeo Barista TS Smart F86/0-100 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 15 →Melitta F86/0-100 Barista TS inteligentny ekspres do kawy 1450 W 18 litra | 6 901 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta Caffeo Barista TS Smart SST F86/0-100 | 3 998 zł |
Ekspres MELITTA Barista TS Smart F86/0-100 | 3 799 zł |
Melitta Barista TS Smart F86/0-100 | 4 100 zł |
Ekspres MELITTA Barista TS Smart F86/0-100 | 3 799 zł |
Osobisty barista Melitta Caffeo Barista TS Smart F86/0-100 przygotowuje ponad 20 rodzajów napojów kawowych, posiada 4 profile użytkowników do dostrajania receptury kawy do własnych upodobań smakowych, jest wyposażony w dwukomorowy pojemnik na ziarna i jednocześnie napełnia dwie filiżanki kawy lub mleka. Ale nie wyprzedzajmy siebie - zastanówmy się nad wszystkimi funkcjami ekspresu do kawy w kolejności.
21 programów
Model należy do flagowej straży ekspresów do kawy. Górną połowę „fasady” ekspresu zajmuje dotykowy panel sterowania z przyciskami, suwakami i dużym kolorowym ekranem. Najpopularniejsze napoje uruchamiane są dosłownie jednym kliknięciem (espresso, kawa z mlekiem, cappuccino, latte macchiato), pozostałe 17 pozycji uruchamia się z menu za pomocą kilku kliknięć. Z wypicia niezwykłego przepisu Melitta Caffeo Barista TS Smart F86/0-100 przygotowuje skandynawską Americano Long Black i zabójcze „martwe oko” Dead Eye (do kremu kawowego dodawane są kolejno trzy porcje ristretto).
Elastyczne ustawienia
W pamięci ekspresu wstępnie zainstalowane są 4 profile użytkowników. Regulują ilość kawy, mleka, gorącej wody i pianki z dokładnością do mililitrów, ustawiają używaną komorę dwukomorowego pojemnika na ziarna, ustawiają parametry temperatury i mocy gotowania. Dostęp do rozszerzonych ustawień można uzyskać z aplikacji mobilnej Melitta Connect, podłączając smartfon lub tablet do ekspresu do kawy przez Bluetooth. Nawiasem mówiąc, w automatycznych trybach parzenia kawy model niezależnie wykorzystuje ziarna z lewej komory do napojów espresso, a z prawej do picia śmietanki do kawy.
Dwie porcje w jednym posiedzeniu
Ekspres wyposażony jest w dozownik o regulowanej wysokości z dwoma wylotami na kawę i mleko. Melitta Caffeo Barista TS Smart F86/0-100 dozuje dwie porcje kawy lub napojów kawowo-mlecznych podczas jednego posiedzenia. Model zachwyci Cię ogromną różnorodnością przepisów na automatyczne przygotowanie orzeźwiającego napoju, funkcją intensywnego aromatu zwiększającą ogólne nasycenie kawy poprzez wydłużenie czasu wstępnego zwilżania kapsułki z kawą oraz ogólnie rozwiniętą funkcjonalnością. Z takim baristą w kuchni nie będziesz się nudzić!
- Regulowana wysokość wylewki kawy
- Tryb oszczędzania energii
- Oświetlenie filiżanki
Modyfikacje Melitta Caffeo Barista TS Smart F86/0-100
Ceny na Melitta Caffeo Barista TS Smart F86/0-100 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 czarny | od 3 899 zł | 2 oferty | ||
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-101 srebrny | od 3 499 zł | 21 oferta | ||
Melitta Caffeo Barista TS Smart F86/0-100 stal nierdzewna | od 3 799 zł | 16 oferty |