Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista T Smart F83/1-101 srebrny
Zdjęcia 6 |
Melitta Caffeo Barista T Smart F83/1-101 srebrny |
|
Regulowana wysokość dozownika kawy. Tryb oszczędzania energii. 18 rodzajów kawy! IntensiveAroma - technologia parzenia dla bogatszego smaku kawy. Dotykowy panel sterowania. Dwa zasobniki na różne ziarna z ręcznym przełącznikiem.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Caffeo Barista T Smart F83/1-101 srebrny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta Caffeo Barista T Smart F831-101 w pełni automatyczny ekspres do ka | 3 438 zł |
Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista T Smart F83/1-101 - czarny | 3 489 zł |
Melitta Melitta Barista T Smart bez pojemnika na mleko Ekspres ciśnieniowy | 5 015 zł |
Ekspres MELITTA Barista T Smart F83/1-101 F83 1-101 | 3 700 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta Barista T Smart F83/1-101 | 4 210 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →