Ekspres do kawy Melitta Avanza F27/0-100 stal nierdzewna
Zdjęcia 9 |
Melitta Avanza F27/0-100 stal nierdzewna |
|
Stylowy, stosunkowo kompaktowy i niezawodny niemiecki automatyczny ekspres do kawy do szybkiego przygotowania jednej/dwóch filiżanek aromatycznego espresso i napojów na jego bazie. Nawiązuje do linii automatycznych ekspresów do kawy Avanza modelu 2020. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem zewnętrznym, niewielką szerokością (20 cm), praktycznym cyfrowym systemem sterowania z symbolicznym wyświetlaczem LED oraz imponującymi właściwościami smakowymi i zapachowymi parzonej kawy.
Zaprojektowany do pracy z kawą ziarnistą, wyposażony w cichy i wytrzymały wbudowany żarnowy młynek do kawy ze stali nierdzewnej. Wyposażony w prosty, ręczny spieniacz do mleka z parowarem do spieniania mlecznej pianki. Aby osiągnąć najlepszy smak, ekspres do kawy Melitta Avanza F270-100 obsługuje funkcję wstępnego zwilżania (świeżo zmielona kawa jest zwilżana wodą przed bezpośrednim zaparzeniem), co pozwala zoptymalizować ekstrakcję aromatycznych olejków kawowych. System sterowania pozwala kontrolować stopień zmielenia (5 kroków) i siłę (3 opcje). Istnieje również możliwość regulacji stopnia twardości wody (podczas montażu wkładu filtrującego Melitta PRO AQUA urządzenie automatycznie dostosowuje twardość). Pełne napełnienie ekspresu (250 g ziaren i 1,5 l wody) wystarczy do zaparzenia 16-22 standardowych espresso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Kup Melitta Avanza F27/0-100 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 15 →Melitta Avanza F270-100 Automatyczny Ekspres do Kawy ze Zintegrowanym Syst | 1 897 zł |
Ekspres do kawy Melitta Avanza F27/0-100 Series 600 - czarny | 1 944 zł |
Melitta Avanza Titanium - ekspres do kawy | 1 944 zł |
Melitta Ekspres ciśnieniowy MELITTA Avanza F27/0-100 | 2 031 zł |
Ekspres ciśneniowy MELITTA Avanza F27/0-100 | 2 169 zł |