Ekspres do kawy Melitta Epour
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Melitta Epour |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Epour
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta Melitta EPOUR Ekspres przelewowy | 1 139 zł |
Zestaw ekspres Melitta EPOUR czarno-złoty 1024-12 +filtry 6772303 | 1 016 zł |
Zestaw ekspres Melitta EPOUR czarno-srebrny 1024-11 + filtry 6772304 | 1 016 zł |
Melitta - EPOUR Czarno-złoty - Ekspres przelewowy 6772303 | 999 zł |
Melitta - EPOUR Czarno-srebrny - Ekspres przelewowy 6772304 | 999 zł |
Melitta Melitta EPOUR Czarno-złoty Ekspres przelewowy | 1 139 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →