Кавоварка Severin KA 9554 чорний
Фото 7 |
Severin KA 9554 червоний чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KA 9554 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ekspres do kawy Severin KA 9554 "Type" z tworzywa sztucznego w kolorze mat | 165 zł |
Przelewowy Severin KA 9554 czarny AGDM-EKS-SVN-111 | 199 zł |
Ekspres przelewowy SEVERIN KA 9554 | 199 zł |
Przelewowy ekspres do kawy SEVERIN KA 9554 | 270 zł |
EKSPRES DO KAWY | 219 zł |
Додаткові функції і можливості кавоварки Severin KA 9554:
- Протикраплинна система
- Автоматичне відключення
Модификації Severin KA 9554
Ціни на Severin KA 9554 |
---|---|---|---|---|
Severin KA 4817 червоний | від 229 zł | 5 пропозицій | ||
Severin KA 9554 чорний | від 165 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →