Кавоварка Severin KA 4815 чорний
Фото 9 |
Severin KA 4815 білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KA 4815 чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin Ekspres do kawy o mocy 1000 W KA 4815 czarny | 148 zł |
Przelewowy Severin KA 4815 AGDM-EKS-SVN-070 | 148 zł |
Severin KA 4815 | 160 zł |
Ekspres przelewowy Severin KA 4815 Czarny | 177 zł |
Ekspres przelewowy SEVERIN KA 4815 | 139 zł |
Severin KA 4815 | 239 zł |
Ekspres przelewowy do kawy SEVERIN KA 4815 1000W Czarny | 179 zł |
Додаткові функції і можливості кавоварки Severin KA 4815:
- Протикраплинна система
Модификації Severin KA 4815
Ціни на Severin KA 4815 |
---|---|---|---|---|
Severin KA 4816 білий | від 162 zł | 11 пропозицій | ||
Severin KA 4815 чорний | від 139 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →