Кавоварка Severin KA 4817 червоний
Фото 8 |
Severin KA 4817 червоний чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KA 4817 червоний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin KA 4817 Ekspres Przelewowy 1000 W 125 L Czerwony | 227 zł |
Przelewowy Severin KA 4817 AGDM-EKS-SVN-069 | 229 zł |
Ekspres przelewowy Severin KA 4817 Czerwony | 229 zł |
Przelewowy ekspres do kawy SEVERIN KA 4817 | 270 zł |
Модификації Severin KA 4817
Ціни на Severin KA 4817 |
---|---|---|---|---|
Severin KA 4817 червоний | від 227 zł | 5 пропозицій | ||
Severin KA 9554 чорний | від 165 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →