Кавоварка Severin KA 4320 чорний (4320000)
Фото 5 |
Severin KA 4320 білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KA 4320 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SEVERIN ekspres przelewowy do kawy z filtrem KA 4320 moc 900 W pojemność o | 136 zł |
Przelewowy Severin KA 4320 czarny AGDM-EKS-SVN-123 | 136 zł |
Ekspres do kawy Severin KA 4320 przelewowy | 136 zł |
Модификації Severin KA 4320
Ціни на Severin KA 4320 |
---|---|---|---|---|
Severin KA 4323 білий | від 157 zł | 5 пропозицій | ||
Severin KA 4320 чорний | від 136 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →